Deze website gebruikt cookies om de surfervaring makkelijker te maken. Lees meer →

 

Huuradministratie

toewijzing huurdersdossier debiteurenbeheer medewerker
medewerker HRM huurprijs huurprijsherziening huuradministratie
Kim Driessen Esther Geerkens Vicky Verlaak Melissa Celis
089 51 84 02 089 51 84 03 089/51 84 03 089/51 84 02
kim.driessen@onsdak.be esther.geerkens@onsdak.be vicky.verlaak@onsdak.be melissa.celis@onsdak.be

         

Technische dienst

patrimoniumbeheerder projecttoezichter plaatsbeschrijvingen
renovaties nieuwbouw conditiemetingen
Johan Bongers
Marco Pass
Geert Roosen
089 51 84 01 089 51 84 01 089 51 84 01
johan.bongers@onsdak.be marco.pass@onsdak.be geert.roosen@onsdak.be

   

administratie projecten herstellingsaanvragen
secetariaat directie verkoop
Hermine Roex
Leen Craeghs
089 51 84 01 089 51 84 01
hermine.roex@onsdak.be leen.craeghs@onsdak.be

     

technieker technieker technieker
plaatsbeschrijvingen
Patrick Peeters
Gustaaf Janssen
Koen Bakkers

Bewonerscontacten

bewonersoverleg  individuele dossiers
Noke Venken
 Sandra Paas
 
089 51 84 04 089/51 84 04
noke.venken@onsdak.be sandra.paas@onsdak.be

                  

Directie

directeur senior-directeur
Koen Van den Bruel
Noël Vandeboel
089 51 84 01 089 51 84 01
koen.vandenbruel@onsdak.be noel.vandeboel@onsdak.be

                                 

Bloemetjes fleuren wooncomplexen op
Bloemetjes fleuren wooncomplexen op

Ons Dak bedankt huurders met een bloemetje.

download item
100.000ste na-isolatie gebeurt in een woning van Ons Dak
100.000ste na-isolatie gebeurt in een woning van Ons Dak

Vlaams minister Lydia Peeters heeft de honderdduizendste na-isolatie van een spouwmuur in Vlaanderen uitgevoerd. Dit gebeurde in een woning van...

download item
Uitstekend visitatierapport voor Ons Dak
Uitstekend visitatierapport voor Ons Dak

Ons Dak werd eind 2018 voor de tweede keer gevisiteerd. Het resultaat was een uitstekend rapport.

download item
huurder in de kijker
huurder in de kijker

Tony Conings woont sinds 2012 in een gelijkvloers appartement van Ons Dak. Tony is wel gekend bij Ons Dak en in de omstreken van Maaseik.

download item
Online je huur opzeggen
Online je huur opzeggen

Wens je de huur van je woning op te zeggen? Dit kan voortaan online.

download item
Nieuwe firma groenonderhoud
Nieuwe firma groenonderhoud

Het contract met de firma voor groenonderhoud liep eind 2018 af. Ons Dak organiseerde een nieuwe prijsvraag. De firma Henssen voert voortaan het...

download item
webdesign by CRE8 | Disclaimer