Deze website gebruikt cookies om de surfervaring makkelijker te maken. Lees meer →

 

Huuradministratie

toewijzing huurdersdossier debiteurenbeheer medewerker
medewerker HRM huurprijs huurprijsherziening huuradministratie
Kim Driessen Esther Geerkens Vicky Verlaak Melissa Celis
089 51 84 02 089 51 84 03 089/51 84 03 089/51 84 02
kim.driessen@onsdak.be esther.geerkens@onsdak.be vicky.verlaak@onsdak.be melissa.celis@onsdak.be

         

Technische dienst

 

patrimoniumbeheerder projecttoezichter kwaliteitsbeheerder medewerker
renovaties nieuwbouw patrimonium patrimonium
Johan Bongers
Marco Pass
Jos Rutten
Koen Gerets  
089 51 84 01 089 51 84 01 089 51 84 01 089 51 84 01
johan.bongers@onsdak.be marco.pass@onsdak.be jos.rutten@onsdak.be koen.gerets@onsdak.be

  

administratie projecten herstellingsaanvragen
secretariaat directie verkoop
Hermine Roex
Leen Craeghs
089 51 84 01 089 51 84 01
hermine.roex@onsdak.be leen.craeghs@onsdak.be

     

technieker technieker technieker
Patrick Peeters
Gustaaf Janssen
Christoph Bussels
 
 

Bewonerscontacten

bewonersoverleg  individuele dossiers
Noke Venken
 Sandra Paas
 
089 51 84 04 089/51 84 04
noke.venken@onsdak.be sandra.paas@onsdak.be

                  

Directie

directeur senior-directeur  directeur mens en organisatie
Koen Van den Bruel
Noël Vandeboel
Jan Vandeberg
089 51 84 01 089 51 84 01 089 51 84 01
koen.vandenbruel@onsdak.be noel.vandeboel@onsdak.be jan.vandeberg@onsdak.be

                                 

renovatiewerken hervat
renovatiewerken hervat

De maatregelen om een verdere verspreiding van het coronavirus te vermijden, legden de renovatiewerken tijdelijk stil. Intussen werden de werken...

download item
Nieuw: Huur betalen via domiciliëring
Nieuw: Huur betalen via domiciliëring

Binnenkort kunnen huurders hun huur betalen via domiciliëring. Zo wil Ons Dak het lage aantal huurachterstallen nog lager krijgen en haar huurders...

download item
Vrijdagverrassingen voor bewoners van assistentiewoningen in Stockheim
Vrijdagverrassingen voor bewoners van assistentiewoningen in Stockheim

Elke vrijdag ontvangen de bewoners van de assistentiewoningen van Stockheim in Dilsen-Stokkem een leuke verrassing.

download item
Een bloemetje als hart onder de riem
Een bloemetje als hart onder de riem

Het wijkbestuur van wijk Gasthuisveld in Maaseik bezorgt alle buurtbewoners een bloemetje.

download item
Nieuwbouw in Gruitrode
Nieuwbouw in Gruitrode

Ons Dak bouwt drie nieuwe woningen in de bestaande woonwijk in Gruitrode: Twee woningen in de Kruisveldstraat en een woning in de Derconingenstraat.

download item
Stebo neemt energiefactuur onder de loep.
Stebo neemt energiefactuur onder de loep.

Herman liet onlangs door Stebo een gratis energiescan uitvoeren in zijn appartement. Het doel was om energie te besparen en dus ook een lagere...

download item
webdesign by CRE8 | Disclaimer