Deze website gebruikt cookies om de surfervaring makkelijker te maken. Lees meer →

 

Huuradministratie

toewijzing huurdersdossier debiteurenbeheer inschrijving
medewerker HRM huurprijs huurprijsherziening kandidatenbeheer
Kim Driessen Esther Geerkens Vicky Verlaak Lien Aerts
089 51 84 02 089 51 84 03 089/51 84 03 089/51 84 02
kim.driessen@onsdak.be esther.geerkens@onsdak.be vicky.verlaak@onsdak.be lien.aerts@onsdak.be

         

Technische dienst

 

patrimoniumbeheerder projecttoezichter medewerker medewerker
renovaties nieuwbouw patrimonium patrimonium
Johan Bongers
Marco Pass
Koen Gerets
Daan Van den Bruel
089 51 84 01 089 51 84 01 089 51 84 01 08951 84 01
johan.bongers@onsdak.be marco.pass@onsdak.be koen.gerets@onsdak.be daan.vandenbruel@onsdak.be

  

herstellingsaanvragen herstellingsaanvragen
administratie projecten boekhouding
secretariaat directie verkoop
Hermine Roex
Leen Craeghs
089 51 84 01 089 51 84 01
hermine.roex@onsdak.be leen.craeghs@onsdak.be

     

technieker technieker technieker technieker
Patrick Peeters
Gustaaf Janssen
Christoph Bussels
Ben Heussen
 
 

Bewonerscontacten

 individuele dossiers
 Sandra Paas
   
089/51 84 04
sandra.paas@onsdak.be

                  

Directie

directeur  directeur mens en organisatie
Koen Van den Bruel
Jan Vandeberg
089 51 84 01 089 51 84 01
koen.vandenbruel@onsdak.be jan.vandeberg@onsdak.be

                                 

 

Hermine Roex
administratie projecten 089 51 84 01 hermine.roex@onsdak.be

 

Koen Van den Bruel
directeur 089 51 84 01 koen.vandenbruel@onsdak.be

 

Jan Vandeberg
Directeur mens en organisatie 089/51 84 00 jan.vandeberg@onsdak.be

contactpersoon
 

Hermine Roex

administratie projecten 089 51 84 01 hermine.roex@onsdak.be

contactpersoon
 

Koen Van den Bruel

directeur 089 51 84 01 koen.vandenbruel@onsdak.be

contactpersoon
 

Jan Vandeberg

Directeur mens en organisatie 089/51 84 00 jan.vandeberg@onsdak.be

Garageverkoop Elen
Garageverkoop Elen

Zaterdag 28 mei en zondag 29 mei gaat er een garageverkoop door in Elen.

download item
Cofely werd Equans
Cofely werd Equans

Engie Cofely veranderde van naam. De diensten en contactgegevens bleven hetzelfde maar de naam veranderde naar Equans.

download item
De nieuwe huurprijs
De nieuwe huurprijs

Begin december ontving je de nieuwe huurprijs voor je woning. Je betaalt de nieuwe huurprijs vanaf begin januari 2022.

download item
Buurtbewoners ontmoeten elkaar in de Unit
Buurtbewoners ontmoeten elkaar in de Unit

Om ontmoetingen in de buurt te stimuleren plaatste Stad Maaseik op het speelplein van wijk Gasthuisveld een buurthuis.

download item
Boekenruilkastje in Tongerlo
Boekenruilkastje in Tongerlo

Danny uit Tongerlo heeft al twee jaar een boekenruilkastje voor zijn woning staan.

download item
Ons Dak brengt bewoners samen
Ons Dak brengt bewoners samen

Ons Dak ondersteunt bewoners in het organiseren van activiteiten. Het doel is om buren weer samen te brengen.

download item
webdesign by CRE8 | Disclaimer