Deze website gebruikt cookies om de surfervaring makkelijker te maken. Lees meer →

 

Huuradministratie

toewijzing huurdersdossier debiteurenbeheer medewerker
medewerker HRM huurprijs huurprijsherziening huuradministratie
Kim Driessen Esther Geerkens Vicky Verlaak Melissa Celis
089 51 84 02 089 51 84 03 089/51 84 03 089/51 84 02
kim.driessen@onsdak.be esther.geerkens@onsdak.be vicky.verlaak@onsdak.be melissa.celis@onsdak.be

         

Technische dienst

patrimoniumbeheerder projecttoezichter plaatsbeschrijvingen
renovaties nieuwbouw conditiemetingen
Johan Bongers
Marco Pass
Geert Roosen
089 51 84 01 089 51 84 01 089 51 84 01
johan.bongers@onsdak.be marco.pass@onsdak.be geert.roosen@onsdak.be

   

administratie projecten herstellingsaanvragen
secetariaat directie verkoop
Hermine Roex
Leen Craeghs
089 51 84 01 089 51 84 01
hermine.roex@onsdak.be leen.craeghs@onsdak.be

     

technieker technieker technieker
plaatsbeschrijvingen
Patrick Peeters
Gustaaf Janssen
Koen Bakkers

Bewonerscontacten

bewonersoverleg  individuele dossiers
Noke Venken
 Sandra Paas
 
089 51 84 04 089/51 84 04
noke.venken@onsdak.be sandra.paas@onsdak.be

                  

Directie

directeur senior-directeur
Koen Van den Bruel
Noël Vandeboel
089 51 84 01 089 51 84 01
koen.vandenbruel@onsdak.be noel.vandeboel@onsdak.be

                                 

burenbabbel Geiboom Maaseik
burenbabbel Geiboom Maaseik

De senioren van de Geiboomstraat in Maaseik kwamen afgelopen zomer twee keer samen om bij te babbelen.

download item
Nieuwbouw in Dilsen-Stokkem
Nieuwbouw in Dilsen-Stokkem

Het einde van de zomer staat bij Ons Dak in het teken van twee nieuwbouwprojecten in Dilsen-Stokkem.

download item
Dag van de huurder
Dag van de huurder

Tien jaar op rij zet Ons Dak haar huurders in de kijker tijdens de "dag van de huurder".

download item
Kindernamiddag wijk Geysteren
Kindernamiddag wijk Geysteren

Enkele buurtbewoners, Ons Dak en Stad Maaseik organiseerden een kindernamiddag op het speeltuintje van wijk Geysteren in Neeroeteren, Maaseik.

download item
Bloemetjes fleuren wooncomplexen op
Bloemetjes fleuren wooncomplexen op

Ons Dak bedankt huurders met een bloemetje.

download item
100.000ste na-isolatie gebeurt in een woning van Ons Dak
100.000ste na-isolatie gebeurt in een woning van Ons Dak

Vlaams minister Lydia Peeters heeft de honderdduizendste na-isolatie van een spouwmuur in Vlaanderen uitgevoerd. Dit gebeurde in een woning van...

download item
webdesign by CRE8 | Disclaimer