Deze website gebruikt cookies om de surfervaring makkelijker te maken. Lees meer →

 

Huuradministratie

toewijzing huurdersdossier debiteurenbeheer inschrijving
medewerker HRM huurprijs huurprijsherziening kandidatenbeheer
Kim Driessen Esther Geerkens Vicky Verlaak Lien Aerts
089 51 84 02 089 51 84 03 089/51 84 03 089/51 84 02
kim.driessen@onsdak.be esther.geerkens@onsdak.be vicky.verlaak@onsdak.be lien.aerts@onsdak.be

         

Technische dienst

 

patrimoniumbeheerder projecttoezichter medewerker medewerker
renovaties nieuwbouw patrimonium patrimonium
Johan Bongers
Marco Pass
Koen Gerets
Daan Van den Bruel
089 51 84 01 089 51 84 01 089 51 84 01 08951 84 01
johan.bongers@onsdak.be marco.pass@onsdak.be koen.gerets@onsdak.be daan.vandenbruel@onsdak.be

  

herstellingsaanvragen herstellingsaanvragen
administratie projecten boekhouding
secretariaat directie verkoop
Hermine Roex
Leen Craeghs
089 51 84 01 089 51 84 01
hermine.roex@onsdak.be leen.craeghs@onsdak.be

     

technieker technieker technieker technieker
Patrick Peeters
Gustaaf Janssen
Christoph Bussels
Ben Heussen
 
 

Bewonerscontacten

bewonersoverleg  individuele dossiers individuele dossiers
Noke Venken
 Sandra Paas
 Beau Bullen
089 51 84 04 089/51 84 04 089/51 84 04
noke.venken@onsdak.be sandra.paas@onsdak.be beau.bullen@onsdak.be

                  

Directie

directeur  directeur mens en organisatie
Koen Van den Bruel
Jan Vandeberg
089 51 84 01 089 51 84 01
koen.vandenbruel@onsdak.be jan.vandeberg@onsdak.be

                                 

Ons Dak brengt bewoners samen
Ons Dak brengt bewoners samen

Ons Dak ondersteunt bewoners in het organiseren van activiteiten. Het doel is om buren weer samen te brengen.

download item
nieuwe medewerkers technische dienst
nieuwe medewerkers technische dienst

Ben en Daan startten onlangs bij onze technische dienst.

download item
Ons Dak bouwt acht nieuwe woningen in Molenbeersel
Ons Dak bouwt acht nieuwe woningen in Molenbeersel

Ons Dak bouwt drie nieuwe woningen in de Schutterstraat en vijf appartementen in de Zandbosstraat in Molenbeersel.

download item
Dienst bewonerscontacten breidt uit
Dienst bewonerscontacten breidt uit

Begin augustus verwelkomde Ons Dak Beau Bullen. Als nieuwe medewerker op de dienst bewonerscontacten volgt ze individuele dossiers op.

download item
Dag van de huurder
Dag van de huurder

Ons Dak trakteerde haar huurders weer op een frietje en een snack.

download item
Ons dak pakt sociale woonfraude aan
Ons dak pakt sociale woonfraude aan

Om een sociale woning te mogen huren, gelden er een aantal voorwaarden. Eén van deze voorwaarden houdt in dat je geen (gedeeltelijke) eigendom mag...

download item
webdesign by CRE8 | Disclaimer